
BEISIT ürün yelpazesi, neredeyse tüm uygulanabilir konektör tiplerini kapsar ve HQ serisi metal ve plastik kapak ve gövdeler, farklı kablo yönleri, duvar montajlı ve yüzeye monte gövdeler gibi farklı kapak ve gövde tiplerini kullanır; zorlu koşullarda bile konektör görevini güvenle yerine getirebilir.
| Tanılama | Tip | Sipariş No. |
| Sıkıştırma bağlantısı | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Tanılama | Tip | Sipariş No. |
| Sıkıştırma bağlantısı | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kategori: | Çekirdek ekleme |
| Seri: | HQ |
| İletkenin kesit alanı: | 0,14 -4 mm2 |
| İletkenin kesit alanı: | AWG 26 ~ 14 |
| Nominal voltaj UL/CSA standartlarına uygundur: | 500 V |
| Yalıtım empedansı: | ≥ 10¹º Ω |
| Temas direnci: | ≤ 1 mΩ |
| Şerit uzunluğu: | 7,0 mm |
| Sıkma torku | 0,5 Nm |
| Sınırlayıcı sıcaklık: | -40 ~ +125 °C |
| Ekleme sayısı | ≥ 500 |
| Bağlantı modu: | Vidalı bağlantı Sıkıştırmalı bağlantı Yaylı bağlantı |
| Erkek kadın tipi: | Erkek ve Kadın başı |
| Boyut: | HCP |
| Dikiş sayısı: | 8+PE |
| Topraklama pimi: | Evet |
| Başka bir iğneye ihtiyaç olup olmadığı: | No |
| Malzeme (Ek): | Polikarbonat (PC) |
| Renk (Ekle): | RAL 7032 (Çakıl Ağacı) |
| Malzemeler (iğneler): | Bakır alaşımı |
| Yüzey: | Gümüş/altın kaplama |
| UL 94 standardına göre malzemenin alev geciktirici özelliği: | V0 |
| RoHS: | Muafiyet kriterlerini karşılayın |
| RoHS muafiyeti: | 6(c): Bakır alaşımları %4'e kadar kurşun içerir. |
| ELV durumu: | Muafiyet kriterlerini karşılayın |
| Çin RoHS: | 50 |
| REACH SVHC maddeleri: | Evet |
| REACH SVHC maddeleri: | yol göstermek |
| Demiryolu araçlarında yangından korunma: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-008-MC konnektörü, sağlam endüstriyel bağlantılar için vazgeçilmezdir. Zorlu kullanım için özel olarak tasarlanmış olup, hem elektrikli hem de elektronik sistemler için güvenli ve etkili bağlantılar sunar. Zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanan HQ-007-MC, ağır makineler ve otomatik sistemler için uygundur. Sağlam yapısı, zorlu senaryolarda uzun ömürlülük vaat eder. Basit bir kilitleme özelliğiyle HQ-008-MC, sürekli ve güvenilir bağlantılar sağlayarak, bağlantı kopma riskini en aza indirir ve sorunsuz çalışma sağlar. Güvenilirliğin çok önemli olduğu temel sistemler için idealdir.

HQ-008-FC sağlam konnektör, tüm endüstriyel bağlantı ihtiyaçlarınız için en iyi seçimdir. Zorlu uygulamalar için tasarlanan bu konnektör, elektrik ve elektronik sistemlerinize güvenli ve etkili bağlantılar sağlar. HQ-008-FC sağlam konnektörler, en zorlu çevre koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onları endüstriyel makineler, otomasyon sistemleri ve diğer ağır hizmet uygulamaları için uygun hale getirir. Sağlam yapısı, en zorlu koşullarda bile dayanıklılık ve uzun ömür garantisi verir. Kolay ve güvenli bir kilitleme mekanizmasına sahip olan HQ-008-FC konnektör, güvenilir ve istikrarlı bir bağlantı sağlayarak istenmeyen bağlantı kesilmeleri olasılığını büyük ölçüde azaltır ve sürekli çalışmayı garanti eder. Bu da onu, güvenilirliğin çok önemli olduğu temel sistemler için mükemmel bir seçim haline getirir.